Free Premuim Templates by BIGTheme

Razpored sodnikov U15, 30.3.14, Poljane

U15, 30.3.2014, Poljane

9.00    Polanska Banda - Žiri     Likar - Pristavec       
9.40    Borovnica - Olimpija      Lavtar - Jevšnik
10.20  Zelenci - Borovnica D     Pristavec - Jevšnik
11.00  Borovnica - Žiri               Lavtar - Likar
11.40  Zelenci - Pol. Banda        Pristavec - Likar
12.20  Olimpija - Borovnica D    Pristavec - Jevšnik
13.00  Borovnica - Insport A       Lavtar - Likar
13.40  Insport A - Borovnica D    Lavtar - Jevšnik

Sodniški pari 29. in 30.3.2014

 

 

14.krog  29.mar 19:00 EFL BOROVNICA A POL. BANDA OŠ M. Slomška, Vrh. Zupančič Zorman  

                                                                                                                                                                           
14.krog   30.mar 16:00 EFL ŽIRI OLIMPIJA Idrija Dvojmoč Zorman


                                                                                                                                                                           


                                                                                                                                                                           
polfinale SFL   29.mar 18.00 SFL ZELENCI POLYCOM
OŠ P.Voranc, Jes. Zakonjšek Ekar
polfinale SFL   29.mar  17.00 SFL INSPORT MLADI BOROVNICA B Poden, Šk. Loka Vehovec Likar

Sodniški pari 15.03.2014

Sodniški pari 15.03.2014

 

15.3. 15:00   ZELENCI INSPORT MLADI OŠ P. Voranc, Jesenice Dvojmoč Zorman          
15.3. 18:30   JAWS BOROVNICA B OŠ Dobrova Vehovec Zupančič
15.3. 19:00   BOR. FLOORBALLSHOP.SI GALAKS OŠ M. Slomška, Vrh. Likar Lavtar
15.3. 19:30   OLIMPIJA  B POLYCOM Voj E.Peperko, LJ Bizjak Pristavec

Razpored tekem in sodnikov U19, 16.3.14, Poljane

Razpored tekem in sodnikov, U19, Poljane, 16.3.2014

09.00   Polycom Brlog - FBC Borovnica                       Zorman - Likar

09.40   FBK Polanska banda - FBC Borovnica D          Jevšnik - Likar

10.20   Polycom Brlog - ŠD Zelenci Kr. Gora               Zupančič - Likar

11.00   FBK Olimpija - FBC Borovnica                        Zupančič - Lavtar

11.40   FBC Borovnica D - FBK Polanska banda          Zupančič - Jevšnik

12.20   ŠD Zelenci Kr. Gora - FBK Olimpija                 Zupančič - Lavtar

13.00   FBK Insport - FBC Borovnica                          Zorman - Likar

13.40   FBC Borovnica D - Polycom Brlog                   Jevšnik - Zupančič       

14.20   FBK Polanska banda - FBK Insport                 Zorman - Likar

15.00   ŠD Zelenci Kr. Gora - FBC Borovnica              Zorman - Jevšnik

15.40    FBC Borovnica D - ŠD Zelenci Kr.Gora           Jevšnik - Lavtar

16.20     Polycom Brlog - FBK Insport                        Zorman - Lavtar

Razpored sodnikov MT U11/U15, Šk. Loka Poden, 9.3.2014

MT U11/U15, Poden (Šk. Loka), 09.03.2014

opomba: turnirja sta na sporedu istočasno!

U11
09.00  Borovnica - Insport A                             Dvojmoč - Zorman
09.40  Zelenci Kr.Gora - Pol.banda/Olimpija     Kalan - Zorman
10.20  Žiri - Borovnica                                      Dvojmoč - Zorman
11.00  Insport B - Pol.banda/Olimpija               Kalan - Zorman
11.40  Zelenci Kr.Gora - Žiri                             Dvojmoč - Zorman
12.20  Insport A - Insport B                              Kalan - Zorman
U15
09.00  Insport B - Zelenci Kr.Gora               Lavtar - Zupančič
09.40  Olimpija - Borovnica                        Lavtar - Zupančič
10.20  Žiri - Zelenci Kr.Gora                       Kalan - Zupančič
11.00  Polanska banda - Olimpija               Jevšnik - Zupančič
11.40  Žiri - Insport B                                 Jevšnik - Zorman
12.20  Zelenci Kr.Gora - Borovnica             Jevšnik - Zorman
13.00  Insport A - Polanska banda             Lavtar - Zorman
13.40  Insport A - Insport B                       Jevšnik - Zorman

The best bookmaker bet365

The Best bookmaker bet365 Bonus