Free Premuim Templates by BIGTheme

Sodniški pari 10.5.2014

10.maj

finale     Dvorana Poden, Škofja Loka
9:30 SFL POLYCOM BRLOG - FBC BOROVNICA B  (Zupančič/Dvojmoč)

11:30 EFL FBK OLIMPIJA LJUBLJANA - FBK POLANSKA BANDA  (Brajič/Bajt)

13:45 SFL FBK INSPORT MLADI - ŠD ZELENCI  (Vehovec/Zorman)

16:15 EFL FBK INSPORT ŠK.LOKA - FBC BOROVNICA A  (Dvojmoč/Zorman)

Sodniška para 26.4.2014

 

26.apr   16:30   EFL       INSPORT - POLANSKA BANDA     Poden, Šk.Loka            Bajt/Brajič
         
26.apr  19:00    EFL      BOROVNICA A - OLIMPIJA           OŠ M.Slomška, Vrhnika         Zupančič/Zakonjšek
   

Razpored sodnikov 13.4.2014

SOBOTA
12.4. 17.00 Polycom Brlog - ŠD Zelenci Kr.Gora   Trata,Šk.Loka      Matijaševič - Kržič

NEDELJA , Športna dvorana Poden,Šk.Loka
13.4.  igrišče 1.
08.00  polfinale U13  FBK Insport A  -  FBK Olimpija      Pristavec - T. Bizjak
08.45  polfinale U13  FBK Polanska banda - ŠD Zelenci    Pristavec - T. Bizjak
09.30  polfinale U15  FBK Insport A  -  FBK Polanska banda      Vehovec - Likar
10.15  polfinale U15  FBK Insport B  -  ŠD Zelenci                     Vehovec - Likar
11.00  polfinale U19  FBC Borovnica  -  FBK Insport              Zupančič - Zorman
11.45  polfinale U19  FBK Polanska banda - FBK Olimpija     Zupančič - Zorman

12.30  3.mesto U13
13.15  3.mesto U15
14.00  3.mesto U19
14.45   finale U13
15.30   finale U15
16.15   finale U19
Za razpored sojenja v sklepnih bojih bodo sodniki določeni po polfinalih.
 
13.4. igrišče 2.
10.00  polfinale U11 FBK Insport A - FBC Borovnica       Jevšnik - A. Bizjak
10.50  polfinale U11 FBC Žiri - FBK Olimpija-Pol.banda  Jevšnik - A. Bizjak
11.40  polfinale U9   FBK Insport - FBC Borovnica B                     N.Kalan
12.30  polfinale U9  ŠD Zelenci - FBC Žiri                                    N.Kalan
13.30  3.mesto U11                                                       Jevšnik - A. Bizjak
14.20  3.mesto U9                                                                        Niko Kalan
15.10   finale U9                                                                          Niko Kalan
16.00   finale U11                                                         Jevšnik - A. Bizjak

17.30 - 18.30 razglasitev rezultatov in podelitev medalj.

Vse tekme se igrajo 2 x 15 min, razen tekme za 1. mesto v kategoriji U19, kjer se igra 3 x 15 min.
 
 
NEDELJA

13.4. 19.00  FBK Insport Šk.Loka - FBK Polanska banda   Poden, Šk. Loka    Zupančič - Zorman  

Sodniška para 19.4.2014

19.apr     18:00    EFL    OLIMPIJA - BOROVNICA A         Vojašnica E.Peperko, LJ         Brajič/Zupančič
         
19.apr     19.00   EFL     POLANSKA BANDA - INSPORT ŠK.LOKA       Železniki            Bajt/Zorman
         

Sodniški pari 5. in 6.4.2014

 

5.apr   19:00   EFL    OLIMPIJA - BOROVNICA A    Voj. E.Peperko, LJ    Brajič/Bajt   

5.apr   11:00   EFL    ŽIRI - INSPORT ŠK.LOKA     Idrija      Zorman/Zupančič

5.apr   17:00   polfinale SFL     BOROVNICA B -  INSPORT MLADI       OŠ M. Slomška, Vrhnika  Zakonjšek/Dvojmoč  

6.apr   18:00   EFL     BOROVNICA A - ŽIRI        OŠ M. Slomška, Vrhnika   Dvojmoč/Zorman

The best bookmaker bet365

The Best bookmaker bet365 Bonus