Free Premuim Templates by BIGTheme

Začenjajo se polfinalni obračuni

Sezona 2016-2017 se približuje sklepnemu delu, saj se začenjajo, v nekaterih primerih pa je za igralkami in igralci že prvi polfinalni krog, sklepni boji za uvrstitev v finale.

 Kot omenjeno sta se se na polfinalnih srečanjih že pomerilie ekipe deklet, minuli konec tedna je prva ekipa Borovnice gladko s 15:5 odpravila Thunder, veliko bolj napeto je bilo v Ljubljani v obračunu med drugo- in tretjeuvrščeno ekipo. Olimpija je presenetila dekleta iz Poljanske doline in jim tako rekoč v zadnjih sekundah tekme odnesla zmago in si tako priborila pomembno dobro prednost pred nadaljevanjem končnice. Povzetek tekme si lahko ogledate tukaj.  (vir: FBK Olimpija)

V 1. SFL se bodo polfinalna srečanja začela ta konec tedna, nasproti si bodo stali Polanska banda in Insport Mladi ter v drugem paru Insport in aktualni prvaki Borovnica.

V kategorji U19 je za igralci in igralkami prav tako že prvi polfinalni krog (tudi tukaj igrajo ekipe na dve zmagi), Insport U19 je premagal Borovnico U19 z 12:2, Polanska banda pa je v gosteh v Kranjski Gori prav tako slavila z 2:4. V nedeljo bo na vrsti drugi polfinalni krog, v katerem imajo dobre karte v rokah Insportovci, ki v letošnji sezoni še ne poznajo poraza, medtem ko bo boj za zmago med Polansko bando in Zelenci po pričakovanjih zelo vroč.

V 2. SFL je več ali manj jasno, da bo sezono na vrhu končala ekipa Polycoma Brlog, ki premočno vodi v skupni razvrstitvi.

Spored tekem 18.-19.3.2017:

18.3.2017

16.00

2.SFL

Polycom Brlog

FBK Slavija

Škofja Loka, Trata

18.3.2017

19.00

1.SFL

FBK Polanska Banda

FBK Insport Mladi

Škofja Loka, Trata

18.3.2017

16.30

1.SFL

FBK Insport

UNIHOC Borovnica

Škofja Loka, Poden

19.3.2017

18.30

2.SFL

FBC Borovnica B

FBK Galaks

Vrhnika

19.3.2017

16.00

1.SFL U19

FBC Borovnica U19

FBK Insport U19 A

Vrhnika

19.3.2017

18.00

1.SFL U19

FBK Polanska banda U19

ŠD Zelenci U19

Škofja Loka, Trata

 

V U16 je redni del na vrhu končala ekipa Insport U16A brez izgubljene tekem, in se bo v polfinalu pomerila najprej z mlajšo ekipo iz istega kluba Insport U16B, drugi polfinalni par bo Zelenci-Polanska banda.

Selekcija U13 so tudi končali redni del, polfinalna para sta Žiri U13–Borovnica U13 in Insport U13–Zelenci U13.

V U11 so prvi favorit Polanska banda, ki je redni del končala brez izgubljene točke, z le eno točko manj so redni del končali Zelenci. Polfinalna para U11 sta Polanska banda U11-Žiri U11 in Zelenci U11-Insport U11.

U9 pa bodo imeli zadnji turnir v okviru finalnega dne ostalih mladinskih selekcij, prvi so na lestvici prepričljivo Žiri, drugo in tretje mesto zasedata Zelenci in Insport z le dvema točkama razlike.

Polfinale vseh selekcij bo na sporedu v Poljanah 26.3.2017 od 9.00 naprej (dve tekmi U11, dve tekmi U13 in dve za U16).

Finale mladinskih selekcij bo na sporedu 9.4.2017 in sicer v Škofji Loki (Poden).

Zadnji turnir U9 bo prav tako na sporedu v okviru finalnega turnirja ostalih mladinskih selekcij 9.4.2017 na Podnu.

 

The best bookmaker bet365

The Best bookmaker bet365 Bonus