Free Premuim Templates by BIGTheme

Razpored sodnikov U13/U19, 9.2.2014, Ljubljana

 

Organizator:  FBK Olimpija Telovadnica OŠ Hinko Smrekar (Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana)     
  U13    
     
         
9.00-9.40 ŠD Zelenci Kr.gora FBK Olimpija Niko Kalan Andraz Zupancic
9.40-10.20 FBC Borovnica  FBK Insport Roland Brajic Miran Likar
10.20-11.00 FBK Polanska banda ŠD Zelenci Kr.gora Niko Kalan Miran Likar
11.00-11.40 FBK Insport FBK Olimpija Roland Brajic Niko Kalan
11.40-12.20 FBC Borovnica  ŠD Zelenci Kr.gora Andraz Zupancic Miran Likar
12.20-13.00 FBK Polanska banda FBK Olimpija Roland Brajic Andraz Zupancic
         
         
  U19    
     
         
13.00-13.40 FBK Olimpija ŠD Zelenci Kr.gora Andraz Zupancic Nejc Dvojmoc
13.40-14.20 FBC Borovnica  FBK Insport Ales Zorman Nejc Dvojmoc
14.20-15.00 ŠD Zelenci Kr.gora FBK Polanska banda Andraz Zupancic Ales Zorman
15.00-15.40 FBK Insport Polycom Brlog Ales Zorman Nejc Dvojmoc
15.40-16.20 FBC Borovnica  FBK Polanska banda Ales Zorman Andraz Zupancic
16.20-17.00 Polycom Brlog FBK Olimpija Andraz Zupancic Nejc Dvojmoc

Sodniški pari 8.2.2014

 

 

08.02. 14:30 1. SFL INSPORT MLADI THUNDER JESENICE Poden, Škofja Loka A. Kržič N. Kalan
08.02. 16:00 1. SFL POLYCOM GALAKS Trata,Škofja Loka A. Zupančič L. Lavtar
08.02. 19:00 EFL BOROVNICA A OLIMPIJA OŠ M.Slomška, Vrhnika M. Bajt L. Zakonjšek

Sodniški pari 18.1.2014

Razpored 18.1.2014

18.1. 15:00 1.SFL THUNDER JESENICE GALAKS Jesenice A.Zupančič A.Zorman
18.1. 19:00 1.SFL BOROVNICA B ZELENCI Vrhnika L.Zakonjšek T.Vehovec
18.1. 19:30 1.SFL INSPORT MLADI POLYCOM BRLOG Poden, Škofja Loka T.Stanovnik L.Lavtar

Razpored sodnikov za MT U11/U15, 19.1.14 v Žireh

 

2. TURNIR 19/01/2014      
  Organizator: FBC Žiri Kraj: OŠ Žiri    
  U11    
     
       sodnik 1 sodnik 2 
9.00-9.40 FBC Žiri FBK P. Banda- FBK Olimpija Roland Brajič Aleš Jevšnik
9.40-10.20 FBK Insport A FBC Borovnica Miran Likar Roland Brajič
10.20-11.00 FBK P. Banda- FBK Olimpija FBK Insport B Aleš Jevšnik Roland Brajič
11.00-11.40 FBC Žiri ŠD Zelenci Kr.gora Miran Likar Aleš Jevšnik
11.40-12.20 FBK Insport B FBC Borovnica Roland Brajič Miran Likar
12.20-13.00 ŠD Zelenci Kr.gora FBK Insport A Aleš Jevšnik Miran Likar
         
         
  U15    
     
         
13.00-13.40 ŠD Zelenci Kr. Gora FBC Žiri Tilen Vehovec Luka Lavtar
13.40-14.20 FBK Polanska Banda FBC Borovnica D Tomo Stanonik Tilen Vehovec
14.20-15.00 FBC Žiri FBC Borovnica Tilen Vehovec Tomo Stanonik
15.00-15.40 ŠD Zelenci Kr. Gora FBK Insport A Luka Lavtar Tilen Vehovec
15.40-16.20 FBC Borovnica D FBK Olimpija Luka Lavtar Tomo Stanonik
16.20-17.00 FBK Insport B FBK Polanska Banda Tomo Stanonik Tilen Vehovec
17.00-17.40 FBK Insport A FBC Borovnica Tilen Vehovec Luka Lavtar
17.40-18.20 FBK Olimpija FBK Insport B Tomo Stanonik Luka Lavtar

Razpored sodnikov za MT U13 in U19, Poljane, 5.1.2014

Razpored sodnikov za MT U13 in U19, Poljane, 5.1.2014

 

 

U13

 
   
       sodnik 1 sodnik 2

9.00-9.40

FBK Olimpija

FBC Borovnica

Roland Brajic

Luka Lavtar

9.40-10.20

FBK Polanska banda

FBK Insport

Roland Brajic

Tilen Vehovec

10.20-11.00

ŠD Zelenci Kr.gora

FBC Borovnica

Tilen Vehovec

Luka Lavtar

11.00-11.40

FBK Olimpija

FBK Polanska banda

Roland Brajic

Niko Kalan

11.40-12.20

ŠD Zelenci Kr.gora

FBK Polanska banda

Niko Kalan

Tilen Vehovec

12.20-13.00

FBK Olimpija

FBK Insport

Niko Kalan

Luka Lavtar

         
         
 

U19

 
   
       sodnik 1 sodnik 2

13.00-13.40

FBK Olimpija

FBK Insport

Tomo Stanovnik

Ales Jevsnik

13.40-14.20

Polycom Brlog

FBK Polanska banda

Tomo Stanovnik

Niko Kalan

14.20-15.00

FBC Borovnica D

ŠD Zelenci Kr. Gora

Niko Kalan

Ales Jevsnik

15.00-15.40

FBK Olimpija

FBK Polanska banda

Tomo Stanovnik

Ales Jevsnik

15.40-16.20

ŠD Zelenci Kr. Gora

Polycom Brlog

Tomo Stanovnik

Niko Kalan

16.20-17.00

FBC Borovnica D

FBK Insport

Niko Kalan

Ales Jevsnik

The best bookmaker bet365

The Best bookmaker bet365 Bonus